اسب آهنی
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هر انچه باید درباره اسپری زنجیر های موتول بدانید

دسته بندی :بلاگ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ صادقی

MOTUL C1 CHAIN CLEAN

ماده چربی زدای بسیار قوی برای زنجیر اسپری آئروسل نوع استفاده MOTUL CHAIN CLEAN انواع زنجیر موتورسیکلت (جاده ای و خارج از جاده) و سایر وسایل نقلیه (دوچرخه، پاک کن، ATV…) را تمیز می کند. PERFORMANCES MOTUL Chain Clean انواع زنجیر موتور سیکلت (جاده و خارج از جاده) و سایر وسایل نقلیه را تمیز می کند. تمام رسوبات پوشیده شده را از بین می برد: گرد و غبار، ماسه، خاک، روغن… فرمول حذف چربی شدید بدون کلر آن کاملاً برای زنجیره های O-ring، X-ring، Z-ring مناسب است. خیلی سریع تبخیر می شود. توصیه ها قبل از استفاده تکان دهید. 1/ روی زنجیره اسپری کنید و بگذارید 5 دقیقه خشک شود. 2/ اگر زنجیر خیلی کثیف است، دوباره با یک برس غیر ساینده یک اسپری بزنید. 3/ زنجیر را با MOTUL Chain Lube Road (برای موتورسیکلت های جاده) یا MOTUL Chain Lube Off Road (برای موتورسیکلت های خارج از جاده) یا MOTUL Chain Paste یا MOTUL Chain Lube Factory Line (برای موتورسیکلت های مسابقه ای) روغن کاری کنید. برای افزایش طول عمر زنجیر هر 1000 کیلومتر تکرار کنید.

MOTUL C2 CHAIN LUBE ROAD

روان کننده زنجیر موتور سیکلت جاده ای اسپری آئروسل بی رنگ و بسیار چسبنده نوع استفاده انواع زنجیر: استاندارد و دارای O-RING، X-RING، Z-RING. موتورسیکلت های خیابانی، . به ویژه برای موتورسیکلت های بسیار سریع توصیه می شود: MOTUL CHAIN LUBE ROAD حتی در سرعت های بالا به زنجیر می چسبد. دوام زنجیر را افزایش می دهد. مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی. هیچ اقدامی در مورد مهر و موم وجود ندارد. حاوی یک حلال برای از بین بردن باقی مانده های قدیمی و نفوذ به حلقه ها توصیه ها زنجیر را با MOTUL CHAIN CLEAN تمیز کنید. قبل از استفاده تکان دهید. روی تمام طول زنجیره داخلی اعمال کنید: MOTUL CHAIN LUBE ROAD پس از چند دقیقه کاملاً می‌چسبد. برگه اطلاعات فنی Motul 1/1

MOTUL C3 CHAIN LUBE OFF ROAD

روان کننده زنجیر موتور سیکلت خارج از جاده اسپری آئروسل رنگ صاف و زرد

نوع استفاده انواع زنجیر :

استاندارد و دارای O – RING , X – RING , Z – RING . موتور سیکلت های کراس , اندرو , تریال , تریل یا کواد , ATVS . مخصوصاً برای استفاده خارج از جاده توصیه می شود: MOTUL CHAIN LUBE OFF ROAD ماسه و خاک را دفع می کند. عملکرد اصطکاک و از دست دادن قدرت را کاهش می دهد. دوام زنجیر را افزایش می دهد. مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی. هیچ تاثیری بر روی حلقه های O . حاوی یک حلال برای از بین بردن بقایای قدیمی و نفوذ به داخل پیوندها. رنگ زرد فلورسنت برای استفاده آسان تر. توصیه ها زنجیر را با MOTUL CHAIN CLEAN تمیز کنید. قبل از استفاده تکان دهید. به تمام طول زنجیره داخلی بمالید: رنگدانه باعث می شود محصول به راحتی دیده شود. MOTUL CHAIN LUBE OFF ROAD پس از چند دقیقه کاملاً می چسبد.

MOTUL C4 CHAIN LUBE FACTORY LINE

نوع استفاده همه انواع زنجیر: استاندارد و دارای O-RING، X-RING، Z-RING. نتیجه تجربه Motul در مسابقات موتور سیکلت، فقط برای استفاده در جاده (محصول چسبنده)، MOTUL CHAIN LUBE Factory Line روان کننده ای است که به طور خاص برای روغن کاری زنجیره های موتور سیکلت مسابقه ای توسعه یافته است: مسابقه جاده ای و استقامت. به ویژه برای موتورسیکلت های بسیار سریع توصیه می شود: MOTUL CHAIN LUBE Factory Line حتی در سرعت های بالا به زنجیر می چسبد. عملکرد بر اساس فرمولاسیون مواد افزودنی جامد AW/EP (ضد سایش و فشار شدید)، خط کارخانه MOTUL CHAIN LUBE مقاومت غلتشی را کاهش می دهد، راندمان انتقال را افزایش می دهد و خاصیت روان کننده آن را در دمای بالا حفظ می کند. طول عمر زنجیر را افزایش می دهد. مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی. از حلقه های O، X-ring و Z-ring محافظت می کند. حاوی یک حلال برای از بین بردن باقی مانده های قدیمی و نفوذ به لینک ها. رنگ سفید برای استفاده راحت تر توصیه ها زنجیر را با MOTUL CHAIN CLEAN تمیز کنید. قبل از استفاده تکان دهید. روی تمام طول زنجیره داخلی اعمال شود: به لطف رنگ سفید MOTUL CHAIN LUBE Factory Line، به راحتی اعمال می شود. MOTUL CHAIN LUBE Factory Line پس از 10 دقیقه خشک میشود

خمیر زنجیری MOTUL C5

روان کننده زنجیر موتور سیکلت جاده ای خمیری سفید رنگ و بسیار چسبنده با اپلیکاتور نوک برس نوع استفاده انواع زنجیر: استاندارد و دارای O-RING، X-RING، Z-RING. به ویژه برای موتورسیکلت های بسیار سریع توصیه می شود. خمیر زنجیری MOTUL حتی در سرعت های بالا به زنجیر می چسبد. مناسب برای انواع موتورسیکلت های جاده ای و کارت. عملکرد اصطکاک را کاهش می دهد و در نتیجه قدرت را افزایش می دهد. دوام زنجیر را افزایش می دهد. مقاوم در برابر آب و نمک. Permanentiy از زنجیر در برابر خوردگی محافظت می کند. هیچ اقدامی در مورد مهر و موم وجود ندارد. عملی، مقرون به صرفه، دست و پا گیر و غیر قابل اشتعال نیست. به راحتی زیر صندلی دوچرخه ذخیره می شود. یک لوله 150 میلی لیتری به طور تقریبی حدود 10 اثر را امکان پذیر می کند. توصیه ها قبل از استفاده از MOTUL CHAIN PASTE، زنجیر باید با MOTUL CHAIN CLEAN تمیز شود. خمیر را بمالید و با استفاده از اپلیکاتور نوک برس روی تمام طول زنجیره پخش کنید. مقدار کمی خمیر برای روغن کاری تمام زنجیره کافی است. یک لایه ضخیم خمیر نزنید. خمیر را روی کل زنجیره و به خصوص قسمت های داخلی آن پخش کنید تا یک لایه نازک و یکدست شود. خمیر زنجیری MOTUL پس از چند دقیقه کاملاً می‌چسبد.

مشاهده محصولات موتول

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
سوالی دارید؟ در واتس آپ صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای صحبت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم