لوگو اسب آهنی
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هر انچه باید درباره روغن های دوزمانه شرکت موتول بدانید

دسته بندی :بلاگ 2 خرداد 1401

MOTUL 100 2T

نوع استفاده

هرموتورسیکلت 2 زمانه ,, موتورسیکلت های خارج از جاده , موتور سیکلت … مجهز به موتورهای 2 زمانه کوچک. مناسب برای سیستم های انژکتور روغن یا پیش مخلوط، با استفاده از انواع سوخت های بنزین: سرب یا بدون سرب، با یا بدون اتانول، سوخت های زیستی.

استانداردهای عملکرد

API TC مشخصات JASO سطح FB روان کننده مناسب برای انواع سیستم های تزریق روغن. رسوبات روی اجزای داخلی موتور و لوله های اگزوز را به حداقل می رساند. از رسوب شمع جلوگیری می کند. مخلوط آنی و پایدار با بنزین. توصیه ها نسبت پرمیکس : از 3 % تا 4 % ( از 33 : 1 تا 25 : 1 ) با توجه به نیاز . با توجه به استفاده خود تنظیم کنید. خواص چگالی بصری رنگ در 20 درجه سانتیگراد ( 68 درجه فارنهایت ) ویسکوزیته در 40 درجه سانتیگراد ( 104 درجه فارنهایت ) سبز ویسکوزیته شاخص ویسکوزیته ASTM D2270 نقطه اشتعال درجه سانتیگراد 331 درجه فارنهایت نقطه ریزش -15 درجه سانتیگراد / -5 درجه فارنهایت

MOTL 510 2T 2 Stroke

رانکننده موتورسیکلت روانکاری با انژکتور روغن یا پیش مخلوط Technosynthese® – ضد دود نوع استفاده هر گونه موتورسیکلت2 زمانه، ، موتورسیکلت های خارج از جاده، آندورو، موتور سیکلت … مجهز به موتورهای دو زمانه با کارایی بالا، در حال کارکردن با موتورهای بالا، دور در دقیقه مناسب برای سیستم های انژکتور روغن یا پیش مخلوط، بنزین سرب یا بدون سرب، سوخت های زیستی. سازگار با مبدل های کاتالیزوری کاربردهای دیگر: اسکوتر، ATV ….

استانداردهای عملکرد

API TC ISO-L-EGD عملکرد JALOS FD تحت Technosynthese® روان کننده، تقویت شده با پایه مصنوعی خاص برای محافظت در برابر سایش. پایه مصنوعی با خاصیت احتراق بسیار بالا که دود و رسوب را به حداقل می رساند. استاندارد بین المللی ژاپنی JASO Fx شامل گذراندن 4 تست روی صندلی موتور به منظور ارزیابی خاصیت روانکاری , بازدارندگی , ضد دود و ضد رسوب 2T روانکار می باشد . عملکرد JASO FD بالاترین سطح استاندارد JASO است و تمیزی موتور را در مقایسه با JASO FC بهبود می بخشد. اختلاط آنی و پایدار با بنزین.

MOTUL 710 2T

روان کننده موتور 2 زمانه با کارایی بالا MOTUL 710 2T روانکاری با انژکتور روغن یا پیش مخلوط 100% مصنوعی – استر – ضد دود نوع استفاده هر گونه موتورسیکلت 2 زمانه با کارایی بالا، موتورسیکلت های ورزشی، ، تریل، موتورسیکلت های خارج از جاده مجهز به موتورهای دو زمانه با کارایی بالا، کارکرد با دور بالا در شرایط سخت، تزریق مستقیم یا کاربراتور مناسب برای سیستم های انژکتور روغن یا پیش مخلوط، با استفاده از انواع سوخت بنزین: سرب یا بدون سرب، با یا بدون اتانول، سوخت های زیستی. سازگار با مبدل های کاتالیزوری سایر موارد استفاده : اسکوتر , ATV , UTV …..

استانداردهای عملکرد

API TC ISO PERFORMANCES JALOS FD تحت روانکار مصنوعی , فناوری استر , مخصوص موتورهای با کارایی بالا که با روغن عالی کار می کنند مهندسی شده است . مقاومت فیلم برای محافظت در برابر سایش. بهبود توان خروجی با به حداقل رساندن اصطکاک داخلی موتور. استاندارد بین المللی ژاپنی JASO Fx شامل گذراندن 4 تست روی موتور به منظور ارزیابی خاصیت روانکاری , ضد دود , ضد دود و ضد رسوب 2T می باشد . عملکرد JASO FD بالاترین سطح استاندارد JASO است و تمیزی موتور را در مقایسه با JASO FC بهبود می بخشد. فرمولاسیون ساخته شده بر روی پایه های استر و مصنوعی با خواص احتراق بسیار بالا که دود و رسوبات را به حداقل می رساند. اختلاط آنی و پایدار با بنزین.

MOTUL 800 2T FACTORY LINE ROAD RACING

مسابقات جاده ای مسابقات جایزه بزرگ روان کننده Premix Racing موتورهای 2 زمانه 100% مصنوعی – ESTER Core® فناوری نوع استفاده فرمول توسعه یافته برای مسابقه جاده ای. مناسب برای انواع بنزین تا اکتان 124 تمامی موتورهای مسابقه ای پرمیکس 2 زمانه که روی موتور های Racing نصب می شوند و در دورهای بالا و زیر بار زیاد کار می کنند. برای موتو کراس از MOTUL 800 2T OFF ROAD استفاده کنید. برای سیستم های انژکتور روغن، از MOTUL 710 2T استفاده کنید. استانداردهای عملکرد بالاتر از استانداردهای موجود ESTER Core® TECHNOLOGY برای چندین دهه، MOTUL روان کننده های مصنوعی مبتنی بر استر را با کارایی بالا توسعه داده است. MOTUL با انتخاب استرها نسبت به سایر استوک های پایه مصنوعی با کارایی بالا و ترکیب آنها با یک بسته افزودنی خلاقانه، هم افزایی کاملی ایجاد کرده است. این پیشرفته ترین ESTER Core® TECHNOLOGY اجازه می دهد تا حداکثر توان خروجی موتور را بدون به خطر انداختن قابلیت اطمینان و فرسودگی. هنگام حرکت در شرایط آب و هوایی مرطوب، اجازه روانکاری کامل را بدهید. خواص روانکاری بسیار بالا برای اصطکاک و سایش کم. موتورها و سوپاپ های قدرت اگزوز را تمیز نگه می دارد و به خوبی روغن کاری می کند. از چسبیدن رینگ های پیستون و سوپاپ جلوگیری می کند.

MOTUL 800 2T FACTORY LINE OFF ROAD

برای موتورهای Motocross / MX Premix Racing 2 stroke 100 % مصنوعی – ESTER Core® فناوری نوع استفاده فرمول توسعه یافته برای تیم های جایزه بزرگ Motocross. مناسب با بنزین استاندارد و بدون سرب تا اکتان 124. تمامی موتورهای Racing 2 Stroke با کارایی بالا و استفاده از پرمیکس. Motocross، Enduro، Trials. Quads , Watercraft , … برای موتور های جاده ای از MOTUL 800 2T ROAD RACING استفاده کنید . برای سیستم های انژکتور روغن، از MOTUL 710 2T استفاده کنید. استانداردهای عملکرد بالاتر از استانداردهای موجود / روان کننده مورد استفاده تیم های اصلی برای MOTOCROSS GRAND PRIX ESTER Core® TECHNOLOGY برای چندین دهه، MOTUL روان کننده های مصنوعی مبتنی بر استر را با کارایی بالا توسعه داده است. MOTUL با انتخاب استرها نسبت به سایر استوک های پایه مصنوعی با کارایی بالا و ترکیب آنها با یک بسته افزودنی خلاقانه، هم افزایی کاملی ایجاد کرده است. این پیشرفته ترین ESTER Core® TECHNOLOGY اجازه می دهد تا حداکثر توان خروجی موتور را بدون به خطر انداختن قابلیت اطمینان و فرسودگی. خواص روان کنندگی بسیار بالا که باعث کاهش اصطکاک و سایش می شود. فرمولاسیون بهبود یافته: خاصیت سم زدایی تقویت شده: از چسبیدن دریچه گاز کاربراتور جلوگیری می کند و روانکاری کامل را در شرایط مرطوب فراهم می کند. موتورها و سوپاپ های قدرت اگزوز را همیشه به خوبی روغن کاری می کند. از چسبیدن رینگ های پیستون و سوپاپ جلوگیری می کند.

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: